Co je to Pole dance


Setkali jste se někdy s pojmem, jehož svérázný název Pole dance je na veřejnosti znám spíše českým ekvivalentem „tanec na tyči“? Pole dance tak trochu připomíná práci s ručním nářadím typu rýčů, motyk či lopat, tehdy také musíte uvést do činnosti mnoho svalové hmoty celého těla, a proto se považuje tato práce za velmi prospěšnou lidskému organismu. Budeme-li tento svérázný sport rozebírat do detailů a zaměříme-li se na jeho působnost vůči tělesným partiím, zjistíme, že se tu navzájem prolíná silové cvičení fitness s gymnastikou a lehčími i obtížnějšími akrobatickými prvky, a jedná se o jednu z nejúčinnějších forem tělesného cvičení pro získání souměrné svalnaté postavy, v ideální tělesné hmotnosti.

tanec na tyči

Pole dance lze tedy doporučit každé ženě, která chce vyzkoušet něco nového, a zároveň zformovat svou postavu do neodolatelného sexy tvaru, který nám byl dán přirozeně do vínku ve vybavení DNA již od narození, jenže mnozí namísto pravidelného cvičení a vhodného sportu tráví svůj čas u počítače nebo u televize.

Bez Pole dance bot to nebude ono

Pole dance mohou vyzkoušet i muži, jenže tím pokazíte celou atmosféru tohoto svérázného pohybu, jehož podstatou je kromě tělesného cvičení i erotická svůdnost. Je to záležitost výhradně ženská a stěží si dovedeme představit, jak se kolem tyče točí svalnatý atlet. K tanci na tyči neodmyslitelně patří přiléhavý oděv a zejména pole dance boty botish.cz, na vysokém podpatku a platformě, který zvýrazní krásu ženské postavy, a především pěkně tvarovaných nohou.

pole dance

Extrémně vysoký podpatek prodlužuje ženská lýtka a stehna o téměř dvacet centimetrů a zdviženým nártem nádherně vynikne klenba chodidel, jejichž přirozeně zformovaný tvar i narůžovělou barvu zesílí i otevřená špička a pata. Velmi působivé jsou zejména barevné modely – růžové, žluté, krémové, nebesky modré či dokonce duhově zbarvené.