Herbalife

1.       Společnost Herbalife působí na trhu více jak 30 let, ale tato společnost byla založena roku 1980. Mezi taková esa této firmy patří předseda doktor David Heber  a držitel Nobelovy ceny za medicínu Louis Ignarro. Možná to někomu z vás něco říká. Tato společnost se zabývá redukcí váhy, nabírání svalové hmoty, špičkové produkty pro sportovce, mimochodem tato společnost sponzoruje Christiana Ronalda, dále nabízí širokou škálu produktu na péči o vlasy, tělo či pleť.  Tato společnost má obrat 251,7 mil. Dolarů. Ve svém týmu má přes 300 vědců, 36 doktorů, 7 center, 8 Laboratoří.
Kosmetická péče
Jejich výroba má neuvěřitelná, čísla, která se vyrobí. Tak třeba že nejzákladnější produkt této společnosti vypijí lidí po celém světě 4,8 milionu, to jsou neuvěřitelná čísla. Tato společnost působí více jak v 90 zemích celého světa. Členové týmu, který vám mohou pomoci jsou vám k dispozici non-stop a jsou ZDARMA jsou to profesionálně vyškolený nezávislý distributoři a poradci. Tato společnost své ceny za služby nezvýšila jako je to téměř u každé společnosti. Řekneme si příklad před 30 lety chtěla společnost Herbalife za svůj nejprodávanější produkt Formula 1, 1000kč a nyní po více jak 30 letech tento produkt stojí 1170 kč, takže co nám z toho plyne? Že se ceny vážně nezměnily.
Éterické oleje
Toho si miliony spokojených klientů velmi cenní. Vím to, jelikož i já sám osobně pracuji pro tuto společnost a vím o čem mluvím. Lidé jsou velice spokojený z našich produktu, které nejen že chutnají ale fungují a pomáhají. Jinak tato společnost garantuje 30denní vrácení peněz. Jejich výrobky se vyrábí ze 100 % surovin které jsou pečlivě kontrolovány a pěstovány v podmínkách které mají mít. Jsou to tedy čistě přírodní věci bez nějakých barviv, konzervantů a éček.  Takže určitě pokud by, jste chtěly snížit svojí hmotnost nebo jen si vypracovat svou vysněnou postavu tak se určitě obraťte na tuto společnost a jejich distributory a poradce.