Hraní moderních her je zábava

Zapomeňte na chvíli na to, že jsou společenské deskové hry jediné, které vám vyplní váš volný čas a zkuste navštívit i místa, na kterých prožijete hry, které se těší modernímu způsobu zábavy. S vašimi přáteli, kolegy z práce nebo známými, se kterými se nechcete nudit v restauraci, vyrazte za dobrodružstvím na laser game,kterou si nepochybně zamilujete.

skupina-mensi

..1Vybavení, které dostanete

Vyzbrojit se můžete už doma. A to náladou, která je klíčová k tomu, aby vaše hra proběhla v tom nejlepším duchu. Na místě dostanete speciální vestu, která má světelné body na zádech, ramenou a na hrudi.
Je potřeba střílet přesně na nich, aby byl váš zásah úspěšný.Laserová zbraň je velmi jednoduchá k manipulaci a zcela bezpečná při střílení. Takže neváhejte zamířit na všechny, kteří vám budou stát v cestě.

..2Hry a dostupné arény

Začátečníci si přijdou na porci zábavy díky jednoduchým levelům, ze kterých můžou vybírat z nabízených her, kterých je jedenáct. Ti, kteří už mají tuto hru jako koníček, doporučujeme zvolit těžší úrovně, které dají zabrat i těm nejlepším hráčům.
Můžete si zvolit i vlastní arénu, ve které vám vaši hru zarezervujeme. K dispozici máte celkem dvě – Labyrint a Aztécké chrámy.
Každá z nich je jiná a nabídne vám jiné možnosti k tomu, jak si laser game užít se vším všudy. Je tedy jenom na vás, které dáte přednost.

DSC8155

..3Školy, firmy, dětské párty

Tato hra je ideální pro všechny, kteří nechtějí sedět doma a nudit se, ale prožít neobvyklý den díky tomu, že si vyzkouší hru s laserovou zbraní. Uspořádat můžete i firemní akci, které se zúčastní všichni z vašeho zaměstnání. Rovněž tak je to báječný způsob, jak zabavit děti ze školy v den, kdy už o učení tolik nejde – na konci školního roku nebo v době prázdnin.
A jestli přemýšlíte nad tím, kde zorganizovat dětskou oslavu narozenin, neváhejte se obrátit právě na laser game. Dětem se tak trefíte do gusta ve všech ohledech.