Hypotéka na pozemek není žádný problém

Šikovná půjčka vám může výrazně usnadnit život. A právě takovou užitečnou půjčkou je americká nebankovní hypotéka.
Její dvě základní charakteristiky spočívají v tom, že tato půjčka je bezúčelová a nemusíte udávat, na co půjčené peníze chcete využít. Druhým důležitým bodem je pravidlo, že abyste si peníze mohli půjčit, tak musíte mít k dispozici vhodnou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte.

bankovky

Ptáte se, co je to ta vhodná nemovitost, kterou k americké hypotéce nezbytně potřebujete?
Konkrétně jde o to, že můžete získat peníze až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty vaší nemovitosti. Takže to, jakou nemovitost zvolíte, byste měli činit především s ohledem na to, kolik peněz si chcete půjčit.
Jako vhodná záruka vám může posloužit byt, rodinný dům, výrobní areál firmy anebo můžete získat hypotéku na pozemek. Ani to není nejmenší problém, jde opravdu pouze o to, co máte k dispozici a kolik peněz potřebujete. Takže pokud si vystačíte i s malou částkou, můžete jako záruku zvolit například zahradní chatu či garáž.

A dokonce je zde záchranné řešení i pro ty žadatele, kteří žádnou vhodnou nemovitost nevlastní. Jestliže si takový člověk sjedná vhodného spoluručitele, tedy spoludlužníka, který bude ochotný se za jeho půjčku zaručit svým vlastním majetkem, tak se obejdete i bez vlastní nemovitosti a celou věc vyřešíte ručením cizí nemovitostí.

platební karta

Jistě vás zajímá i úroková míra, kterou u takové půjčky můžete očekávat. V případě nebankovní americké hypotéky jsou úroky nastaveny od sedmi procent nahoru, ovšem toto číslo se může lišit v závislosti na vašich podmínkách, třeba podle výše vašich příjmů anebo záznamů v registru.

Rozhodně vás však potěší, že splácet můžete až dlouhých třicet let po malých částkách, takže tuto půjčku na svých příjmech vlastně ani nepocítíte.
A to vše můžete vyřídit bez poplatků předem a za velice krátkou dobu expresní rychlostí.