IT a počítače

Co byste řekli na to, kdyby neexistovaly počítače a internetové technologie. Ano, Nyní si jistě říkáte, že kdybyste neochutnali moc počítače, tak o tom ani nevíte. Já to sice chápu, ale jen si nyní představte, jak by se věci měly, kdyby opravdu tomu tak bylo. Já se musím přiznat, že si to absolutně nedokážu představit. A to ani tak, kdyby počítače vůbec nebyli. Protože si například pamatuji, když ještě nebyly mobily. Jak jsem musela k kamarádkám chodit a doufat, že budou doma. Stále jsem si říkala, kdyby to šlo udělat nějak jednodušeji. Kontaktovat je předem. Bylo by to lepší. Bohužel ale jsem musela čekat, až budou pevné linky a potom mobily. To by byla úplná bomba a moc by se mi to líbilo. Nyní jsem velmi ráda za počítače a informační technologie. Tam se taky dá spojit s kamarádkami a s online kamarády.

IT je velká zháhada.

Navíc na počítači jsou takové weby a další webové stránky, které se lehce navštíví. A můžete tam opravdu dělat, co chcete. Můžete tam hrát hry anebo se vzdělávat a učit se. Já jsem díky počítači a kvalitním webovým stránkám se naučila všechno. co jsem potřebovala, a navíc informační technologie jsou taky perfektní v tom, že se tam místní technika, vzdělávání a počítače. Myslím, že počítač tady byl vážně asi souzen. Byl to jako dar z nebes. Například já třeba jsem studovala dálkovou školu právě díky online studiu.

Záliba v IT roste.

Kdyby právě online studium nebylo, tak bych měla pouze maturitu. Právě díky počítači a online technologiím a kvalitním webovým stránkám jsem mohla dodělat při práci dálkově školu, takže zase za vzdělání vděčím hlavně webovým stránkám a počítači. A jak jste na to třeba vy nebo vaše rodina? Máte rádi počítače a všechno kolem nich? Myslím, že je vážně mnoho lidí, kteří si bez počítače a internetu opravdu nedokáží představit už svůj život. A já se řadím mezi ne, protože taky se chci pochlubit, že jsem manžela našla na počítači díky online seznamce. Navíc za všechno svět může děkovat informační technologii.