Jak pomáhaj proteiny při hubnutí

Hubnutí versus proteiny

Tento modrý provazec vám vzdáleně může připomínat řetízek … ve zvětšené formě. Možná nejste až tak daleko od pravdy. Je to jakýsi řetízek, ale molekul. Tak takto vypadá molekula proteinu, to abyste si dokázali představit, o čem vlastně mluvíme, když si povídáme o hubnutí, které skvěle doprovází či dokonce dokážou nastartovat proteiny!

molekula proteinu

Proteiny na hubnutí Goodly v jídle nevidíme, leckdy ani necítíme, ale i přesto mají obrovskou sílu a mohou nám pomoci v našem rozhodnutí – chtít zhubnout a shodit tak nežádoucí nadbytečné kilogramy, které se nám usadily leckde po těle a my je už prostě nechceme. Jen se nám stále nedaří se jich „zbavit“. Nezoufejte, pomoc je nasnadě. Jen je třeba získat informace na správném místě a vy tu teď s námi jste, abychom se vám pokusili vysvětlit, proč právě proteiny jsou tak důležité při hubnutí.

Vážně nemusíte držet žádnou protivnou a přísnou dietu, vy „jen“ zařadíte do svého jídelníčku dostatečný přísun proteinů neboli také někdy nazývaných – bílkovin – a po nějakém čase sami zjistíte, že hubnutí vám nikdy nešlo lépe než právě s touto přidanou hodnotou.

Už slyšíme vaši otázku – a jak ty proteiny vlastně seženu a kde?? Vy nemusíte nic shánět, ani se obávat, že by vám nechutnaly, protože byly pečlivě vpraveny šetrným způsobem do velmi chutných h u b n o u c í c h p r o t e i n o v ý c h k o k t e j l ů, které bez výhrady chutnají jak mužům, tak i ženám. Jsou prostě báječné a nejen proto, že jejich zařazením do denního jídelníčku ani nepoznáte, že se cokoliv zásadního změnilo.

zbavit se stresu

A už vůbec se nemusíte stresovat, že byste měli dodržovat nějakou nesmyslnou dietu. Vy prostě budete během dne pít hubnoucí nápoj plný proteinů, vitamínů, trávicích enzymů a celou řadu tělu prospěšných látek, které vás nabudí, dodají energii, a ještě navíc dopomohou k hubnutí. Aniž byste museli radikálně omezovat svůj jídelníček, na který jste zvyklí!