Koupit si i malý byt vás přijde na velké peníze

Kdo chce dnes bydlet ve svém, ten si musí našetřit, případně se upsat bance za velice nevýhodných podmínek a vzít si na několik následujících desetiletí hypotéku. Nejde o žádnou příjemnou představu, že ne? Dnes však příliš mnoho jiných možností není. Co se týče cen obytných nemovitostí, patříme k nejhorším v Evropě. Při přepočtu na průměrný plat jsme na evropském kontinentu dokonce ti nejhorší, což samozřejmě není pěkná vizitka. A vzhledem k tomu, že s tímto stavem nikdo nic nedělá, pravděpodobně si udržíme první místo ještě několik následujících měsíců, možná i let.

Architekt

Je sice pravda, že alternativ ku klasickému bytu mnoho není, avšak existují, a jsou dokonce levnější. Někdy i mnohem. Je však potřeba trochu slevit se svých nároků. Kdo touží po vlastní střeše nad hlavou, ten si v současné době nemůže příliš vybírat. Mobilheim nepatří mezi nejluxusnější formy bydlení, avšak je dostatečně kvalitní, aby se dal používat po celý rok zcela bez potíží.

Bazén u domu

Místa není moc, ale stačí to

Je jasné, kde nejvíce tento druh bydlen tlačí pata. Ano, je to nedostatek místa. I ty nejmodernější a nejluxusnější verze mobilních domů neposkytují dostatek prostoru k tomu, aby mohl pojmout velké rodiny. Rodiče s jedním dítětem, bez problémů, ale dvě děti a více už může dělat neplechu. Důvodem, proč uvažovat zrovna nad koupí tohoto obydlí, není pouze sympatická cena, ale rovněž i vnitřní zařízení. To je nejen kompletní, ale hlavně je opravdu kvalitní a sestává se z mnoha nezbytných prvků, které dnes standardní člověk k životu potřebuje.

Podnikání v domcích

Mobilní domky se osvědčily nejen co se bydlení týče, ale rovněž dobře fungují třeba jako kiosky, případně prostor pro kadeřnictví či masážní salón. Samozřejmě, vždy to chce pár úprav, nicméně zrovna tento druh obydlí se dá tvarovat docela snadno. Navíc není potřeba kupovat žádnou nejnovější verzi. K účelům podnikání často postačí i levnější typy.