Na nákupy nemusíte


Pohled do zrcadla vám není příjemný už mnoho měsíců. Možná to u vás začalo společně s příchodem dětí na svět a změnou životního stylu. Možná vás povýšili v práci a vy jste pod větším vypětím. Možná se vám rozpadl vztah a ze smutku saháte po sladkostech. Možná jste prodělali úraz a nemůžete se dále věnovat oblíbenému sportu. Důvodů může být celá řada. Všechny vedly ke stejnému výsledku. Vaše postava se vám nelíbí, není vám dobře ve vlastním těle. Obléknout přiléhavý kus oblečení nebo dokonce plavky je naprosto vyloučené.

brokolice

Jste připraveni na změnu
Jakmile se rozhodnete, že dál už se svou postavou žít nechcete, rychle docílíte viditelných výsledků. Proč? Protože nejtěžší na celém procesu hubnutí je právě rozhodnutí. Odhodlání dělat věci jinak a přijmout jiný režim dne. Počáteční rozhodnutí je nejtěžší fází, další fáze už znamená jen dodržování určitých pravidel.

Pár pravidel pro snadné hubnutí
Není pravdou, že aby bylo hubnutí úspěšné, musíte v životě změnit naprosto vše. To by byl recept na rychlé hubnutí. Hubnutí s trvalými výsledky znamená takový režim, ve kterém je vám příjemně. Jakmile se cítíte dobře, máte velký předpoklad, že v režimu vydržíte. Začněte pravidelností stravy. Nastavte si upozornění a jezte v konkrétní hodiny pětkrát denně. Ke každému jídlu přidejte porci zeleniny nebo ovoce. Vyřaďte z jídelníčku sladkosti a tučné pokrmy. Vyhněte se bílému cukru. Třikrát týdně vyrazte na rychlejší procházku. Stačí tyto rady dodržovat a už za čtyři týdny uvidíte první změny. Poté můžete režim dále upravit.

hubnutí

Pomocník do začátku
Zpočátku můžete mít problém zvyknout si na novou skladbu jídelníčku a třeba vás budou trápit nejrůznější chutě. Přípravky na hubnutí vám pomohou v prvních týdnech, abyste ve vaší snaze vytrvali. A když uvidíte, jak ubývají centimetry ve vašem pase a na bocích, máte tu nejlepší motivaci pokračovat. Nekupujte nové oblečení! Brzy můžete sáhnout po tom, co máte ve skříni!