Pánský tanec


Když moje kamarádka měla rozlučku se svobodou, tak jsem chtěla udělat své kamarádce opravdu perfektní párty, aby z toho měla opravdu velký zážitek a aby se jí to líbilo a nebyla potom z toho zklamaná. Samozřejmě jsem taky chtěla, aby moje kamarádka měla dobrý pocit, že vůbec nikdy nezapomene na nejlepší párty. A tak sedla jsem si k internetu a hledala jsem různé návody anebo tipy a rady, jak udělat opravdu perfektní, a hlavně nevšední zážitkovou rozlučku se svobodou, aby moje kamarádka byla opravdu hodně spokojená. A taky chvíli jsem váhala, jestli nepůjdu do toho, co měla moje sestra, když měla svou vlastní rozlučku se svobodou.

Je libo striptýz?

A víte, co měla moje sestra jako rozlučku se svobodou? Ano, asi tušíte správně. Sestra měla pánský striptýz. Sice jsme ho ale neměli u nás doma, ale šli jsme s přáteli do jednoho klubu v Praze, kde se nám to opravdu hodně líbilo. Seděli jsme přímo v první řadě a uznávám, že jsem to taky jednu chvíli červenala, protože pánský striptýz a opravdu velice sexy a viděla jsem ho tehdy poprvé. Takže to byl zároveň i šok, ale velmi příjemný šok. A ze začátku to bylo pro mě samozřejmě vše zvláštní, ale asi za deset minut už jsem si zvykla a byla to docela velká sranda.

Balet je krásný a sexy.

Pánové striptéři byli opravdu příjemní a profesionální a taky to na nich bylo vidět, že je to taky baví. Takže pokud i vy chcete zažít a vidět pánský striptýz, tak taky hledejte opravdu kvalitní bar anebo klub, kde budete mít opravdu samé profíky striptéry, protože jsem taky slyšela, že se někdo vydává pouze jenom za striptéra, aby kasíroval peníze, ale zážitek potom z toho máte nulový, protože ten jakoby falešný striptér neumí vůbec nic a vám zůstanou potom jenom oči pro pláč. Mnoho lidí vyhledává různé zábavy jako třeba například pánský striptýz, který je mezi ženami velmi oblíbený. A co vy a pánský striptýz? Pokud váháte, tak vám radím, zkuste to.