Poctivý nábytek z masivu je láskou na celý život

Víte, že taková poctivá postel z borovice vám bude sloužit celou řadu let, klidně i celý život? Jistě, že ano! A ještě k tomu bude spánek v ní zdravý a příjemný. A takový kus nábytku vám v interiéru nadělá mnoho parády, uvidíte!
borovicový les
Dřevotříska vám bude pomalu otravovat život
Možná už i vy moc dobře víte, jaké problémy vám může přinést to, když si svůj byt vybavíte levným nábytkem z dřevotřísky. I když bude takový dřevotřískový nábytek sebekrásnější, tak s ním riskujete poškození svého zdraví, možná i rakovinu. A to už stojí za zvážení, zda není raději lepší si připlatit za nábytek z masivního dřeva. Z toho se totiž žádné škodlivé výpary do ovzduší ve vašem interiéru nikdy uvolňovat nebudou, tím si můžete být jistí. Na posteli z masivu, třeba i toho velice levného jako je smrk anebo borovice, budete moci spát celý život bez obav z pomalé otravy vašeho organismu.
Pokud tedy hledáte nejen krásný, ale i levný nábytek, alespoň do ložnice, ve které všichni trávíme mnoho času, tak vsaďte třeba na postel z borovice. Ta bude nejen zdravotně nezávadná, ale bude také krásná. A ani vás nebude stát mnoho peněz.
gaučík u ložnice
Krása, která se s věkem prohlubuje
Přirozená krása masivního dřeva spočívá hlavně v tom, že tím, jak dřevo stárne, tak se působením světla zvýrazňuje jeho barva i přirozená struktura. Pokud jde tedy konkrétně o výše zmíněnou borovici, tak ta se postupně ze světle žluté vybarvuje do syté medové barvy. U nábytku, který postavíme do blízkosti okna, kde na něj budou denně dopadat sluneční paprsky, to bude patrné již velice brzy.
Možná to bude znít jako postavené na hlavu, ale díky tomu, že nábytek z masivního dřeva stárne do krásy, tak vám jej s každým dnem navíc budou všichni stále více závidět. Váš interiér bude díky němu krásný a zdravý, a váš nábytek se stane trvalou hodnotou, která v průběhu let neztratí svou cenu.