Tašky pro každého podnikatele, kterému záleží na životním prostředí

Chcete si mezi svými klienty vybudovat dobrou pověst a dát jim najevo, že si ceníte ochrany životního prostředí? Potřebujete jim ale zároveň dát něco, v čem si mohou pohodlně odnést z kamenné prodejny vaše produkty? Spolehněte se na papírové tašky s potiskem od Promo dárky, které je okouzlí a zároveň budou maximálně praktické.

Papírové tašky nákup

Bílá i přírodní barva je samozřejmostí

Někdo bude chtít tašky bílé, jiným bude více vyhovovat přírodní hnědá barva. Záleží pouze na tom, co se vám bude líbit více a na čem také více vynikne vaše logo. Varianty všech velikostí jsou dostatečně velké na to, aby se na ně krásně vešel znak vaší společnosti. Díky tomu budou nejen praktické, ale zároveň budou fungovat jako reklamní předmět.

Potisk je levný a přesně na míru. Díky tomu získáte vše, po čem můžete jen toužit a získáte ještě více klientů, kterým se bude líbit váš přístup. Produkty a služby, které nabízíte, si zamilují a vy získáte věrné zákazníky, kteří k vám budou chodit po mnoho let. Jedná se o jedinečný způsob, jak prezentovat svou firmu a to, co děláte.

Papírová taška jídlo

Proč zvolit papírové tašky místo igelitových?

Někdo může namítnout, že se tyto produkty vyrábí z papíru a to je další důvod pro kácení stromů. To je sice pravda, ale tyto tašky vám vydrží mnohdy i déle než plastové. Rozkládají se přitom pouhé 4 měsíce, zatímco plastovým to zabere až 25 let. To je z pohledu recyklace a rozložení obrovský rozdíl. Navíc tato varianta vypadá mnohem lépe a lidé ji budou rádi nosit jako módní doplněk.

Společnosti i zákazníci tímto způsobem mohou dát veřejně najevo svůj postoj k ochraně životního prostředí, což je dnes velkým trendem a vaši klienti se do toho zajisté velmi rádi zapojí. Velkým omylem je, že se jedná o věc na jedno použití. Pravdou je, že při šetrném užívání vydrží poměrně dlouho, často i déle než nekvalitní plastové možnosti.