Textil jakožto marketingový nástroj

Může se zdát, že v dnešní digitální době přechází klasické reklamní předměty do pozadí. Není to však tak úplně pravda, stále existují předměty, které jsou velmi oblíbené a efektivní. Propisky, klíčenky ani bločky to však nejsou. Je potřeba vsadit na něco propracovanějšího, klidně i o něco dražšího, a hlavně pro majitele užitečnějšího. Reklamní tričko splňuje tuto ne úplně jednoduchou definici na výbornou.

trička na ramínku, žluté vepředu

Kousek, který bude reprezentovat
Reklamní trička jsou naprosto ideální předměty. Bývají vyrobeny z kvalitní bavlny, díky čemuž je lidé rádi nosí. Kouzlo tkví v tom, že potisk uvidí velká spousta lidí, prakticky každý, koho jedinec daný den potká. Jedná se tedy o opravdu efektivní možnost, která je o něco dražší, avšak v závěru mnohem výhodnější. Pokud chcete, aby vaše firma byla reprezentovaná v širokém okruhu lidí, a to nenásilnou, ba naopak velmi nenápadnou formou, tak jste vybrali správně.

Varianta pro každého
Trička se vyrábí v opravdu velkém množství variant. Můžete je sehnat v mnoha velikostech, a to včetně těch větších i menších. Materiálem bývá zpravidla bavlna o různé gramáži. Bavlna je velmi kvalitní materiál s výhodnými vlastnostmi, díky čemuž ji lidé často vyhledávají. Další věcí je velká spousta barevných kombinací a střihů. Zde je to na každém, někomu bude vyhovovat kruhový výstřih, jinému zase sedne spíše výstřih do písmena V. Nabídka barev je také poměrně bohatá, lze si vybrat mezi pastelovými, ale i výraznějšími tóny.

trička s komiksovým potiskem

  • Spolehlivý reklamní předmět, který i v dnešní době funguje
  • Spousta atraktivních a různorodých variant, ze kterých si vybere každý
  • Příjemná bavlna nabízející výhodné vlastnosti
  • Pohodlné střihy pro muže i ženy, díky kterým jsou trička velmi dobře padnoucí
  • Velká nabídka rozmanitých velikostí
  • Vlastní potisk, kterým může být logo firmy, symbol kampaně nebo cokoliv jiného